FOTOGRFIE, VIDEO, DRON, VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY A VIZUALIZACE

Samozřejmě, že každá nemovitost má své specifika, a podle toho také volím, jaký nástroj z portfolia fotografie, video, dron, virtuální prohlídka nebo vizualizace použiji. V případě, že budete v průběhu natáčení sami chtít něco z mého portfolia (fotografie, video, dron,…) přidat nebo ubrat, nic se neděje, mám vždy vše u sebe, popřípadě Vám rád poradím přímo na místě, co je vhodné a co ne.

Profesionální fotografie a video

foto a video nikon Z6

Všechny fotografie fotím bezzrcadlovým fotoaparátem NIKON Z6 ze stativu a to metodou expozičního bracketingu (sloučení 5 fotografií do jednoho dokonalého snímku). Používám širokoúhlý objektiv, který nedeformuje realitu (tzv. rybí oko)

Video natáčím pomoci stabilizačního 3-osého gimballu (zaručuje, že obraz nebude roztřesený).

Fotografie a video z dronu

 foto a video dron dji mavic air 2

Náhled z vyšší perspektivy a celkovou situaci okolí fotím a natáčím dronem DJI Mavic Air 2 combo s ND filtry. Fotky z dronu upravuji tak, aby bylo pro kupující zřetelně viditelné, co je předmětem prodeje (ohraničení pozemku). Do videa doplňuji texty i hudbu.

Virtuální prohlídky neboli Matterport

virtuální prohlídka kamera theta Z1

Díky tomuto nástroji si může kupující celou nemovitost projít z pohodlí domova. Nemovitost nasnímám pomocí 360° kamery Theta Z1 a výsledkem je kompletní 3D scan (virtuální prohlídka). Funguje to stejně jako „street view“ na Google mapách.  Eliminujeme tím spoustu zbytečných prohlídek (dříve si kupující nedokázali představit, jak jsou jednotlivé místnosti uspořádány).

Vizualizace

vizualizace pokoje

Na základě přesných rozměrů vašich místností, můžu počítačově vytvořit místnosti včetně nábytku, které budou vypadat, jak po zdařilé rekonstrukci. Tento nástroj se používá pokud je váš byt či dům před rekonstrukcí a my chceme, aby si potenciální kupující reálně představil, jak můžou tyto jednotlivé místnosti vypadat po rekonstrukci.