Václav Hus

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni, a možná i proto jsem se chtěl v roce 2019 posunout s prezentací nemovitostí dál než byla konkurence a začal jsem využívat tu nejmodernější techniku. Profesionální fotografie s následnou úpravou a korekcí všech fotografií, natáčení video prohlídek, 3D virtuální prohlídky (interaktivně si můžete nemovitost projít z pohodlí domova), natáčení a focení dronem, vytváření virtuálního Home Staging (původní místnost před rekonstrukcí počítačově vymodeluji včetně vybavení a budoucí kupující si tak může lépe představit, jak by místnost vypadala po rekonstrukci), pracuji na sociálních sítích… vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Odkaz na ukázky mé práce:Vizualizace360

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu (Václav Hus) a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy či čaje.

Pojištění odpovědnosti:

certifikát ČNB

Certifikát ČNB:

certifikát

Výpis z živnostenského rejstříku:

výpis