V dnešní době je prezentace nemovitostí základ. Proto se snažím pro své klienty nemovitost digitálně nasnímat a natočit do takové podoby, aby byli o koupi rozhodnuti z pohodlí domova. Reálná prohlídka je, pak jen formalitou.

Co využívám u prezentace nemovitostí:

Fotografie z dronu

Fotografie a videa z dronu včetně jejich úprav. Snažím se zachytit nemovitost včetně okolí, a pro přehlednost prodávaný objekt zvýrazním.

360 virtuální panorama – Olomouc

360 virtuální panorama je vytvořena z 360° fotografie z dronu a interaktivních bodů, které mohou obsahovat fotky, videa, matterport, odkazy na webové stránky a audio soubory.

Profesionální fotografie

profesionální fotografie – všechny fotografie jsou foceny bezzrcadlovým fotoaparátem NIKON Z6 ze stativu. Metoda focení je tzv. expoziční bracketing (sloučení 5 fotografií do jednoho dokonalého snímku).

Video prohlídka interiéru (Nikon) a exteriéru z dronu

video prohlídka interiéru i exteriéru (aby obraz nebyl „roztřepaný“ je vše v interiéru točeno pomocí stabilizačního 3-osého gimballu).

3D virtuální prohlídka Matterport

3D virtuální prohlídka Matterport – pomocí 360° kamery nasnímám celou nemovitost a výsledkem je 3D scan. Pro ty, co přesně neví co to znamená, tak je to obdoba procházení map pomocí street view od google map. Díky virutální prohlídky si můžete celou nemovitost projít z pohodlí domova.

Vizualizace interiéru

vizualizace interiéru – vymodeluji virtuálně místnosti včetně nábytku. Tato metoda se používá u místností, které jsou prázdné a nejčastěji před rekonstrukcí. Cílem je, aby si potenciální kupující představil, jak budou jednotlivé místnosti vypadat po rekonstrukci.

Ukázka zde před a po: